Lukas
titulní strana

Reference

Názor klientů

Honza Lašák

Honza Lašák

Celý život jsem měl problém zhubnout…Lukáš je můj dlouholetý kamarád a když jsem viděl jeho úspěchy a proměny, řekl jsem si, že si od něho nechám poradit. A zde je výsledek. Jsem rád, že jsem si zvolil toho nejlepšího!

Daniel Konderla

Daniel Konderla

Už cvičím nějaký ten rok, ale pořád to nebylo ono. Pak jsem ale poznal Lukáše a nabralo to úplně jiný směr! Jednak je to super trenér, ale taky kamarád. Motivuje mě každý den k lepším výkonům a tím i výsledkům. Bez něj už ani ránu! Vážně seriózní a férova osoba.

Veronika Brtníková

Veronika Brtníková

Závodníce v kat. Bodyfitness


Moje spolupráce s Lukášem začala letos v lednu, kdy jsem si řekla, že bych potřebovala nějakou změnu a právě proto jsem se na něj obrátila. Lukáš byl jasná volba. Nastavil mi jidelníček, trénink, suplementy a už to jelo jako po másle. Neskutečně si vážím jeho přístupu. Kdykoliv jsem potřebovala, byl tady pro mě od rána do večera. Naše spolupráce vygradovala krásným vítězstvím na RCO Cupu 2017 a vítězstvím na BFC Cupu 2017. Letos v září nás čeká velká soutěž na kterou se moc teším a doufám, že dopadne dle našich představ. Lukáš je nejen skvělý trenér, ale zároveň i velký motivátor a kamarád.Získaná ocenění:

Titul mistryně Moravy s Slezska 2016

2. místo GrandPrix Brno 2016

2. místo BFC Cup 2016

1. místo RCO Cup 2017

1. místo BFC Cup 2017


Jakub Kochta

Jakub Kochta

Závodník v kat. Men’s Physique, finalista muž roku 2018


Lukáš je skvělý trenér, mentor, motivátor a kamarád, bez kterého bych to NIKDY nedokázal!!! Díky moc za veškerou péči!Získaná ocenění:

2. místo GP Ronnie 2016